زیرساخت ها

سرمایه ی انسانی:
از بدو تأسیس فرهنگ سازمانی حاکم درشرکت بر اساس اعتقادات بنیان گذار فقید خود،نیروی انسانی را سرمایه ی اصلی خود میداند لذا رشد و توسعه شرکت را از طریق توانمندسازی و تعالی پیوسته ی نيروهای انسانی، که خشنودی و رضایت مندی و همچنین مشاركت و وفاداری را در پی خواهد داشت، دنبال میکند.


نشان تجاری:
عالی نسب هر گاه آغاز به تولید محصولی نموده از نظر کیفی ،راحتی وآسایش دستاورد جدیدی را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورده است ، شصت سال خدمت صادقانه وپایبندی به ارزشها و اصول اخلاقی کسب کار موجب جلب اعتماد ذینفعان اصلی شرکت یعنی مشتریان شده است و افتخار کسب بالاترین رضایتمندی و اعتماد مصرف کننده ی دقیق ونکته بین ایرانی را در طول فعالیت خود در حوزه ی لوازم خانگی مربوطه بدست آورده و این جایگاه را هیچگاه از دست نداده است.


تجهیزات :
شرکت با بیش از هفتاد دستگاه انواع پرس‌ضربه ای و هیدرولیک عملیات برش‌كاری ،فرم دهی محصولات خود را انجام داده وبا تجهیزات مختلف جوش‌كاری ،پرداخت کاری وتجهیزات آبکاری وپوشش دهی كه مسئوليت تکمیل كاری قطعات مورد نياز در توليد محصولات را به‌عهده دارند خطوط مونتاژ محصولات نهايی مختلف خود را تغذیه مینماید. ماشين‌آلات ابزار سازی در واحد قالب سازی وتجهيزات آزمايشگاهی پيشرفته در زمينه‌ی فيزيك، شيمی و كاليبراسيون تجهيزات اندازه‌گيری وسيستم تصفيه‌خانه‌ی فاضلاب صنعتی انبارهای مواد اوليه و محصولات نهايی از دیگر امکانات شرکت میباشند .


فن آوری اطلاعات IT:
هم اکنون بخشهای مختلف شرکت عالی نسب علی رغم فاصله ی جغرافیایی با استفاده از شبکه اینترنت ونرم افزار های جامع در ارتباط بوده و از طریق توسعه این امکانات ارایه خدمات ، به مشتریان و همکاران را تسهیل و تسریع میبخشد.